Direktori Bahagian

Bil Nama Bahagian Keterangan No. Tel No. Faks Email Kakitangan
1. PENGARAH JKR NEGERI SELANGOR Tn. Ir. Hj. Lokman Bin Hj. Nasir
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 2392 lokmann@jkr.gov.my
2. TIMB. PENGARAH JKR NEGERI SELANGOR Tn. Ir. Mohd Zawawi bin Zakaria
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 zawawiz@jkr.gov.my
3. CAWANGAN PERANCANGAN ASET BERSEPADU NEGERI Tn Ir. Haji Roslan bin Haji Ibrahim
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 2392 roslanibrahim@jkr.gov.my
4. CAWANGAN KEJURUTERAAN ELEKTRIK NEGERI Tn Ir. Haniff bin Ab Hamid
Tingkat 3, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 8404 haniff@jkr.gov.my
5. PASUKAN PROJEK PERSEKUTUAN NEGERI SELANGOR Tn. Ir. Nazmi bin Jaafar
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 2392 nazmij@jkr.gov.my
6. BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN Tn Mohammad Azhari bin Salleh
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 azhari.salleh@jkr.gov.my
7. BAHAGIAN KONTRAK & UKUR BAHAN Pn. Sr. Imilia binti Kordi
Tingkat Bawah, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 4878 imilia@jkr.gov.my
8. BAHAGIAN BANGUNAN Tn. Badrul Hisham bin Baharom
Tingkat 1, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3474 badrul_hisham@jkr.gov.my
9. BAHAGIAN JALAN Tn. Mohd Asri bin Md Isa
Tingkat 1, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3557 mhdasri@jkr.gov.my
10. BAHAGIAN ARKITEK Tn Ar. Wan Mohammad Norshah bin Abdul Satar
Tingkat 3, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 8606 wmnorshah@jkr.gov.my
11. CAWANGAN KEJURUTERAAN MEKANIKAL Tn. Ir. Azmi bin Asif
Jabatan Kerja Raya,
Cawangan Mekanikal Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-55194041 03-55190360 azmiasif@jkr.gov.my
12. BAHAGIAN REKABENTUK AWAM & STRUKTUR NEGERI Tn. Wan Adib bin Wan Mohd Taufek
Tingkat 1, Kompleks Ibu Pejabat,,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  shah alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3474 wanadib@jkr.gov.my
13. UNIT TENTERA Tn. Mohd Fairuz bin Isnan
Tingkat Bawah, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 - mfairuz@jkr.gov.my
14. CAWANGAN TUDM SUBANG Tn. Ir. Mohd Jais bin Abu Samah
JKR TUDM SUBANG,
Pangkalan Udara Subang,
Poskod  :  40150
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-78444793 03-78471044 mjais@jkr.gov.my
Loading