Skip to content

Directory Bahagian

Bil Nama Bahagian Keterangan No. Tel No. Faks Email
1. PENGARAH JKR NEGERI SELANGOR Tn Ir. Shahabuddin Bin Mohd Muhayidin
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 4388 03-5545 2392 shahabuddin@jkr.gov.my
2. TIMB. PENGARAH JKR NEGERI SELANGOR Pn. Ir. Rozita binti Mat Senapi
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 2818 03-5545 3858 rozita@jkr.gov.my
3. BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN Pn. Mas Sakdah binti Kamaruzzaman
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 massakdah@jkr.gov.my
4. CAWANGAN PERANCANGAN ASET BERSEPADU NEGERI Pn. Rabiah Binti Ab Aziz
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 2094 03-5545 8404 rabiah@jkr.gov.my
5. BAHAGIAN KONTRAK & UKUR BAHAN Pn. Maznee binti Mahyuddin
Tingkat Bawah, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 4878 maznee@jkr.gov.my
6. BAHAGIAN JALAN Tn. Ir. Zainuddin bin Hussain
Tingkat 1, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 6828 03-5545 3557 zainuddin@jkr.gov.my
7. CAWANGAN KEJURUTERAAN ELEKTRIK NEGERI Pn. Hanifah binti Abdullah
Tingkat 3, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 5911 03-5545 8404 hanifaha@jkr.gov.my
8. BAHAGIAN BANGUNAN Tn. Ir. Mohamad Salzeli bin Moktar
Tingkat 1, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 3848 03-5545 3474 salzeli@jkr.gov.my
9. BAHAGIAN ARKITEK Tn. Ar. Ezzanuddin Lood bin Mustafa
Tingkat 3, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 4866 03-5545 8606 elood@jkr.gov.my
10. CAWANGAN KEJURUTERAAN MEKANIKAL En. Mohamad Tarmuzi bin Mat Nor
Jabatan Kerja Raya,
Cawangan Mekanikal Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-55194041 03-55190360 tarmuzi@jkr.gov.my
11. UNIT KEM TENTERA Cik Mastura binti Omar
Tingkat Bawah, Kompleks Ibu Pejabat,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 1119 - masturao@jkr.gov.my
12. Cawangan TUDM subang En. Mohamad Amir bin Hashim
JKR TUDM SUBANG,
Pangkalan Udara Subang,
Poskod  :  40150
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-78444793 03-78471044 mamirh@jkr.gov.my