Skip to content

Directory Daerah

Bil Nama Daerah Keterangan No. Tel No. Faks Email
1. JKR DAERAH PETALING DATO' NORMAN BIN MD. RABANI
Tingkat 3,
Kompleks Pejabat Kerajaan Daerah Petaling,
No.1, Persiaran Atmosfera, Seksyen U5,
Poskod  :  40150
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-7839 2400 03-7839 2401 petaling@jkr.gov.my
2. JKR DAERAH GOMBAK SOM PONG A/L PICHAN
Pejabat Jurutera Daerah Gombak,
Persiaran 1,
Bandar Baru Selayang,
Poskod  :  68100
Bandar  :  Batu Caves
Negeri   :  SELANGOR
03-6131 1310 03-6138 4113 gombak@jkr.gov.my
3. JKR DAERAH HULU LANGAT Ir. Dr. Haji ZARABIZAN BIN Haji ZAKARIA
Pejabat Jurutera Daerah,
Jabatan Kerja Raya Hulu Langat, Persiaran Wawasan ,Seksyen 14,
43650,Bandar Baru Bangi,Selangor,
Poskod  :  43650
Bandar  :  Bandar Baru Bangi
Negeri   :  SELANGOR
03-8911 4040 03-8911 4003 HuluLangat@jkr.gov.my
4. JKR DAERAH KLANG Ir. SYAHARIDANISMAN BIN MOHD JOHANIS
No.1,
Lorong Sembilang 8E,
Off Jalan Tepi Sungai,
Poskod  :  41100
Bandar  :  Klang
Negeri   :  SELANGOR
03-3371 4040 03-3372 7490 klang@jkr.gov.my
5. JKR DAERAH SEPANG Ir. SALINA BINTI HASSAN
Jabatan Kerja Raya Daerah Sepang,
Kompleks Pejabat-Pejabat Kerajaan Daerah Sepang,
Bandar Baru Salak Tinggi,
Poskod  :  43900
Bandar  :  Sepang
Negeri   :  SELANGOR
03-8706 1040 03-8706 1666 Sepang@jkr.gov.my
6. JKR DAERAH HULU SELANGOR ABU MUSA BIN HAMZAH
Pejabat Jurutera Daerah,
Jabatan Kerja Raya Hulu Selangor,
Jalan Bukit Kerajaan,
Poskod  :  44000
Bandar  :  Kuala Kubu Bharu
Negeri   :  SELANGOR
03-6064 1058 03-6064 1123 hselangor@jkr.gov.my
7. JKR DAERAH KUALA SELANGOR MUHAMMAD YUSRI BIN HAMID
Pejabat Jurutera Daerah,
JKR Kuala Selangor,
Jalan Kemajuan,
Poskod  :  45000
Bandar  :  Kuala Selangor
Negeri   :  SELANGOR
03-3289 1040/1173 03-32891626 kselangor@jkr.gov.my
8. JKR DAERAH SABAK BERNAM MOHAMAD HANAFI BIN KASIM
Pejabat Jurutera Daerah,
JKR Sabak Bernam,
Sungai Besar,
Poskod  :  45300
Bandar  :  Sungai Besar
Negeri   :  SELANGOR
03-3224 2581 03-3224 1330 SabakBernam@jkr.gov.my
9. JKR DAERAH KUALA LANGAT Ir. RIZALMAN BIN DARUS
Pejabat Jurutera Daerah ,
Jabatan Kerja Raya Kuala Langat,
Telok Datok,
Poskod  :  42700
Bandar  :  Banting
Negeri   :  SELANGOR
03-3187 1025 03-3187 2030 kualalangat@jkr.gov.my