Skip to content

Direktori Bahagian

Bil Nama Bahagian Keterangan No. Tel No. Faks Email Laman Web
1. PENGARAH JKR NEGERI SELANGOR Tn Ir. Hj Lokman Bin Hj Nasir
Pejabat Pengarah,
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor, ,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 5833 03-5545 2392 lokmann@jkr.gov.my » Papar
2. TIMB. PENGARAH JKR NEGERI SELANGOR Tn Ir. Wan Hasnan Bin Wan Musa
Pejabat Timbalan Pengarah,
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5544 5833 03-5510 3858 wanhasnan@jkr.gov.my » Papar
3. BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN Pn. Mas Sakdah Binti Kamaruzzaman
Bahagian Pentadbiran & Kewangan,
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 massakdah@jkr.gov.my » Papar
4. CAWANGAN PERANCANGAN ASET BERSEPADU NEGERI Pn. Ir. Habibah binti Baba
Cawangan Perancangan Aset Bersepadu Negeri,
Tingkat 2, Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 habibahb@jkr.gov.my » Papar
5. BAHAGIAN KONTRAK & UKUR BAHAN Pn. Sr. Nurfidatul Ema binti Saaidin
Bahagian Kontrak & Ukur Bahan,
Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 nurfidatul@jkr.gov.my » Papar
6. BAHAGIAN JALAN Tn. Zainuddin Bin Hussain
Bahagian Jalan,
Tingkat 1, Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 zainuddin@jkr.gov.my » Papar
7. CAWANGAN KEJURUTERAAN ELETRIK NEGERI Tn. Ir. Haniff bin Ab Hamid
Cawangan Kejuruteraan Elektrik Negeri,
Tingkat 3, Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5544 5833 03-5510 3858 haniff@jkr.gov.my » Papar
8. BAHAGIAN BANGUNAN Tn. Ir. Zulkhairi bin Hj. Abdul Aziz
Bahagian Bangunan,
Tingkat 1, Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 zulkhairia@jkr.gov.my » Papar
9. BAHAGIAN ARKITEK Tn. Ar. Mohammad Zaid Bin Saad
Bahagian Arkitek,
Tingkat 3, Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17, ,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 mzaid@jkr.gov.my » Papar
10. CAWANGAN KEJURUTERAAN MEKANIKAL Tn. Ir. Mohamad Tarmuzi bin Mat Nor
Cawangan Kejuruteraan Mekanikal Negeri,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Seksyen 17,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-55194041 03-55190360 tarmuzi@jkr.gov.my » Papar
11. Unit Tentera Pn. Mastura binti Omar
Unit Tentera ,
Kompleks Ibu Pejabat JKR Negeri Selangor,,
Persiaran Jubli Perak, Seksyen 17,,
Poskod  :  40200
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-5545 9800 03-5545 3858 masturao@jkr.gov.my » Papar
12. Cawangan TUDM subang Tn. Mohamad Amir bin Hashim
JKR TUDM SUBANG,
Pangkalan Udara Subang,
Poskod  :  40150
Bandar  :  Shah Alam
Negeri   :  SELANGOR
03-78444793 03-78471044 mamirh@jkr.gov.my » Papar